Zemgales tūrisma asociācija dodas uz ADVENTUR 2024 LIETUVĀ

Zemgales tūrisma asociācija dodas uz ADVENTUR 2024 LIETUVĀ

Lai sekmētu Zemgales reģiona tūrisma piedāvājuma atpazīstamību Lietuvā, Zemgales tūrisma asociācija (ZTA) piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē “ADVENTUR 2024”, kas no 26. līdz 28. janvārim norisināsies Viļņā.
Trīs dienu garumā pārstāvji no Bauskas, Dobeles, Jēkabpils, Aizkraukles, Jelgavas novadiem un pilsētām informēs interesentus par Zemgales reģionā iecienītākajiem tūrisma un viesmīlības pakalpojumiem un plānotajiem pasākumiem.
Izstādes apmeklētājiem tiks prezentēts jauns ceļvedis Zemgales daudzveidīgai apceļošanai un iepazīšanai - “Zemgale aicina!”, kas ar Zemgales plānošanas reģiona finansiālu atbalstu, izdots latviešu, lietuviešu un angļu valodās. Ceļvedis ļaus iepazīt Zemgali dažādos veidos – sajūtot dabu, apceļojot pilis un muižas, iepazīstot tradīcijas un vēsturi, kā arī aktīvi kustoties un baudot Zemgales virtuvi. Ceļotājiem tiks piedāvāti arī jau gatavi tematiskie maršruti Zemgales jaunatklāšanas ceļojumiem.
Reģiona pārstāvniecību izstādē nodrošina Zemgales tūrisma asociācija un pārstāvētās pašvaldības. Informācijai: Zemgales tūrisma asociācija (ZTA) ir dibinātā 2023.gadā. Tā apvieno Zemgales reģiona pašvaldību tūrisma speciālistus, iestādes, muzejus un uzņēmējus, ar mērķi veicināt tūrisma attīstībai labvēlīgu vidi un sekmēt mūsdienīgas, vidi saaudzējošas tūrisma nozares attīstību Zemgalē.× How can I help you?