ZEMGALE AICINA – TŪRISMA APCEĻOŠANAS AKCIJA

ZEMGALE AICINA – TŪRISMA APCEĻOŠANAS AKCIJA

ZEMGALE AICINA! 

Vai zināt, kur tā pa īstam meklēt miega peles un kas ir ūdensrijēji? Vai esat kādreiz iedomājušies, ka kāpas var atrasties ne tikai pie jūras un ka vienā dārzā iespējams izaudzēt pat 2230 rožu šķirņu?

Lai rastu atbildes uz šiem jautājumiem, atklātu daudz interesanta un skaista tepat, mūsu Latvijā, Zemgales plānošanas reģions kopā ar visām novada pašvaldībām – Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Jelgavas, Jēkabpils novadiem un Jelgavas pilsētu – ielūdz ikvienu uz tūrisma akciju “Zemgale aicina!”. 

Akcija noritēs līdz pat nākamā gada februārim, un tā sadalīta 5 tematiskos ciklos: daba, aktīvā atpūta, gardēžiem domātais, svētki un vēsture, kā arī vēl atsevišķi – ziemas aktivitātes. Jeb citiem vārdiem – katram būs iespēja novada piedāvājumā atrast kaut ko sev interesantu. 

Bet ar ko tad Zemgales iepazīšanu sākt? Protams, ar došanos dabā!

Novadu piedāvājums īsākām un garākām pastaigām, skaistu ainavu un dažādu interesantu dabas objektu apskatei tiešām ir plašs. Katrā Zemgales novadā atrodamas gan īpaši veidotas dabas takas, gan parki un dārzi, kur smelties iedvesmu un idejas arī sava zemes pleķīša izkopšanai.

Vairāk lasiet: https://ej.uz/zemgale_aicina !  
Warning: Undefined array key "pages" in /home2/travelzemgale/public_html/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181