TĒRVETES VĪNI

TĒTVETES VĪNI

Tērvetes vīni ir ģimenes vīna darītava Tērvetē. Ražojam vīnu no pašu audzētām ogām un augļiem – vīnogām, avenēm, āboliem, ķiršiem, ērkšķogām, upenēm, cidonijām un no “īpašā dārzeņa” – rabarbera! 2019. gadā esam uzsākuši arī sava vīnogu dārza veidošanu un plānojam piedāvāt saviem viesiem vīnogu vīnu.

Vīndaris Sandris Laizāns vīna darīšanu aizsāka 2009.gadā kā hobiju, līdz 2014.gadā nodibināja uzņēmumu. Esam ražojoša apskates saimniecība, kas piedāvā iespēju apskatīt vīna darītavu un nodegustēt mūsu gatavotos vīnus.

Tērvetes vīnu saimnieki ir kaislīgi “vīna mīļi” un šo mīlestību vēlas nodot arī viesiem! Piedāvā vīna darītavas apskati un vīnu degustāciju ar omulīgām sarunām par vīna tapšanu jaukā lauku ainavā Tērvetes upes krastā.

Atkarībā no sezonas piedāvā dažādu augļu un ogu vīnu, dzirkstošo vīnu un brendiju degustāciju. Saimniece palutinās Jūs ar nelielām uzkodām – mājās ceptu maizi un pašas sietu sieru.

Ir atvērti dažādām radošām idejām uzņemot Jūs īpašās reizēs – kāzās, jubilejās un Jums mīļos svētkos!

Degustācija ilgst aptuveni 1,5 stundu un iepriekš jāpiesaka!


Warning: Undefined array key "pages" in /home2/travelzemgale/public_html/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181