TĒRVETES VĪNI

Tērvetes vīnu darbība aizsākās 2012. gadā, kad tas kā hobijs pakāpeniski tika pārvērsts par nopietnu mājražošanu. Veidojot un attīstot Latvijas vīnu kultūru, vēlamies radīt un piedāvāt kvalitatīvus vīnus no Latvijā augošām ogām un augļiem, lai tie vienmēr ar garšu un smaržu iepriecinātu vīna baudītājus.

Vīna darītavā “Tērvetes vīni” gatavojam cidoniju, rabarberu, aveņu-ābolu, upeņu, ķiršu, aveņu, ābolu vīnus, kā arī ziemas sezonā karstvīnu. Mūsu sortimentu papildina arī dažādi brandavīni.

Mēs vēlamies radīt omulīgas un mājīgas sajūtas mūsu viesiem, tāpēc vīna darītavas lapene tūrisma sezonā mums ļauj uzņemt viesus gan vasaras karstajās dienās, veldzējot ar savu ēnu, gan lietainākās pēcpusdienās, dodot pajumti ikvienam, kurš mūs apciemo no tuvākas vai tālākas apkaimes.

Piedāvājam vīna darītavas apskati un vīna degustāciju. Nogaršosim dažādus augļu un ogu vīnus, saimnieces gatavotu maizi un sietu sieru, kā arī omulīgi aprunāsimies par vīna tapšanu jaukā lauku ainavā Tērvetes upes krastā. Lūgums – iepriekš pieteikties!