STRAUSU FERMA “MAZZARIŅI”

Strausu ferma “Mazzariņi” ir viena no lielākajām strausu fermām Latvijā. Tajā iespējams apskatīt un iegūt izsmeļošu informāciju par lielākajiem putniem uz planētas – Āfrikas, Austrālijas un Dienvidamerikas strausiem.

Ekskursiju laikā, gida pavadībā, cilvēki tiek iepazīstināti tuvāk ar strausiem – putni ir radināti un ļoti komunikabli, līdz ar to apmeklētāji var strausus paglaudīt, ar tiem mijiedarboties. Putnu ziņkārīgās dabas dēļ uzmanība cilvēkiem tiek pievērsta gandrīz vienmēr.

Fermā mīt arī neliels skaits trušu, kas priecē pat pašus mazākos apmeklētājus. Kā arī apbrīnas vērtas ir 2 alpakas, kuras brīvi pārvietojas pa fermas teritoriju, bieži vien uzturoties kopā ar apmeklētāju grupām.

Pēc ekskursijas var tikt iegādāta produkcija no strausa un suvenīri – strausu olbaltumu cepumi, olas, gaļas izstrādājumi, skaistumkopšanas līdzekļi no strausu taukiem, rotaslietas u.c.

Apmeklētājiem ļauts uzturēties teritorijā arī pēc ekskursijas beigām, komunicējot, bildējoties un citādi pavadot laiku ar dzīvniekiem, ievērojot gida iepriekš minētos noteikumus.

+371 27178050
+371 27177581