Skrīveru Emociju Fabrika

Skrīveru Emociju Fabrika

Saldumu baudīšana ir neparasts piedzīvojums – viesiem tiek piedāvāts izbaudīt gardumus “Skrīveru modē”, kā arī radoši darboties un sevī atklāt daudzveidīgas emocijas. Šeit Jūs paši ražosiet savas emocijas, kas paliks atmiņā un bildēs uz ilgu laiku. Pie mums Jūs ģimenes vai draugu lokā varēsiet iejusties “Skrīveru Gotiņa” tinēja lomā, vai arī radoši izpausties veidojot marcipānu un īrisu. Ieeja radošajā darbnīcā ar nosaukumu Skrīveru Emociju Fabrika ir bez vecuma ierobežojuma – mēs visi sirdī esam kā bērni!

Ikdienā Skrīveru Emocija Fabrika piedāvā dažādas radošās darbnīcas, degustācijas un iepirkšanos Sia “Skrīveru Saldumi” firmas veikaliņā. Kā arī Pagalma Spēles ar iespēju izslaukt “Gotiņu”, rotaļas svaigā gaisā.

Ciemos gaidīs laipnas, smaidīgas Emociju Fabrikas Meitenes, kam tuva dabas klātbūtne un aktīvs dzīvesveids, kam svarīga ir kopā būšana, apzinātība un estētisms it visā.

Katras dienas pamatuzdevums ir priekpilna dzīvošana un brīnumu ieraudzīšana ikdienas mirkļos.

Būs iespēja paviesoties mūsu pagalmiņā, parotaļāties, uzspēlēt dažādas spēles svaigā gaisā, baudīt kopā būšanu un priekpilnu dzīvošanu. Būs iespējams iegādāties Sia “Skrīveru Saldumi” gardo, dabīgo produkciju.

SIA “Skrīveru saldumi” ir saldumu ražošanas uzņēmums, kas ražo iecienītās konfektes “Skrīveru Gotiņa” un virkni citu saldu un burvīgu gardumu.

× How can I help you?