Seminārs “Spēcīgu tūrisma produktu un pakalpojumu veidošana Zemgalē”

Spēcīgu tūrisma produktu un pakalpojumu veidošana Zemgalē

Aicinām ikvienu Zemgales tūrisma nozares uzņēmēju, nozares speciālistu un interesentu šī gada 7.jūnijā uz semināru/darba sesiju “Spēcīgu tūrisma produktu un pakalpojumu veidošana Zemgalē.” Seminārs/darba sesija notiks Olaines 1.vidusskolas konferenču zālē (Zeiferta iela 4, Olaine, Olaines novads).

Pielikumā semināra/darba sesijas programma!

Intensīvā kopdarbā, sanākot kopā visām iesaistītajām pusēm, kopīgi ar lektori Lieni Kipči pārskatīsim esošā reģiona tūrisma piedāvājuma priekšrocības un atklāsim vēl neizmantoto potenciālu. Analizējot labus un līdzvērtīgus piedāvājumus – atpūtas un izziņas iespējas galvaspilsētu tuvumā, semināra ietvaros pārskatīsim reģiona esošā Zemgales tūrisma piedāvājuma stiprās un vājās puses, neizmantoto potenciālu, identificēsim dažādu mērķa grupu galvenās vajadzības un vēlmes.

Dalība seminārā/darba sesijā ir bezmaksas! Dalībnieku reģistrācija semināram līdz šī gada 6.jūnijam! Reģistrācija semināra/darba sesijai:

Uz semināru aicinām ikvienu Zemgales tūrisma nozares pārstāvi, lai kopīgi definētu reģiona tūrisma produktus un vienotos par to tālāku virzību!

Uz tikšanos Olainē – 7.jūnija seminārā/darba sesijā “Spēcīgu tūrisma produktu un pakalpojumu veidošana Zemgalē”.

Ar cieņu,
Liene Rulle
Zemgales tūrisma asociācija