RAIŅA MUZEJS “TADENAVA”

Raiņa bērnības mājās “Tadenavā” caur spēlēm un rotaļām saredzi, saklausi un ar rokām sajūti to, kas veidojis Raiņa dzīves pirmos bērnības gadus. Gūsti neviltotu spēles prieku, izaijājot saulīti šūpulī, palīdzot lidot Stikla kalna kraukļiem un rēķinot saimniecības izdevumus Raiņa tēva istabā.
Tadenavas apmeklējums – Raiņa personības un literārā devuma iepazīšana – būs emocionāls un izzinošs piedzīvojums visām paaudzēm.
Bez spēlēm un rotaļām muzejā īpaši iemīļotas ir putnu dienas, kas noris rudeņos un pavasaros, pulcējot ģimenes uz radošām darbnīcām. Muzejā pulcējas rakstnieki un radoši cilvēki, lai Raiņa bērnības mājās sniegtu koncertus, sarunātos un dalītos ar savu veikumu.
Piedāvājums:
Ekskursijas;
Dokumentālā īsfilma „Aspazija un Rainis. Laikarits” (17 minūtes) latviešu, krievu, angļu, vācu, franču valodā;
Audiovizuālais gids;
Muzejpedagoģiskās nodarbības bērniem (“Rainis un putni”, “Žaniņa dabas grāmata”, “Mans dzimtaskoks”, “Kā top papīrs? Izzinoša papīra gatavošanas darbnīca”);
Radošās darbnīcas ģimenēm;
Velomaršruts “Raiņa pirmais ceļojums”;
Piknika vieta;
Telpu noma;

Cenrādis
Pieaugušajiem: 2.00 EUR.
Skolēniem, studentiem, pensionāriem: 1.00 EUR.
Ģimenes biļetes (1 vai 2 pieaugušie ar 1–4 bērniem līdz 18 gadu vecumam): 3.00 EUR.
Ekskursija latviešu valodā: 5.00 EUR.
Ekskursija krievu, angļu valodā: 7.00 EUR.
Audiovizuālā gida izmantošana: 3.00 EUR.

Iespēja apmeklēt bez maksas: Raiņa dzimšanas dienā 11. septembrī, katra mēneša pēdējā sestdienā, kā arī Starptautiskajā muzeju dienā 18. maijā un Starptautiskās akcijas “Eiropas muzeju nakts” laikā no plkst. 19.00.

Raiņa muzejs
Raiņa muzejs2