PUBLICĒTA TŪRISMA NOZAREI VELTĪTA GRĀMATA – “TŪRISMS LATVIJĀ CAURI GADSIMTIEM”

Grāmata elektroniskā veidā LIAA mājas lapā ir pieejama ikvienam interesantam un tā būs noderīgs materiāls gan nozares profesionāļiem un pētniekiem, gan tūrisma entuziastiem un ceļotājiem.
“Grāmata ir Latvijā pirmais tik apjomīgais izdevums, kurā apkopoti tūrisma nozares attīstības būtiskākie notikumi. Līdz šim informācija bija ļoti fragmentāra, bet par vairākiem laika periodiem tā nebija apkopota vispār. Šobrīd, pateicoties autoru komandas ieguldītajam darbam, ir tapis vērtīgs materiāls, kurš būs saistošs gan nozarē strādājošajiem, gan jaunajai paaudzei, kas apgūst tūrisma zinības, gan jebkuram interesentam,” grāmatas izdošanu atzinīgi vērtē LIAA Tūrisma departamenta direktore Inese Šīrava.
Grāmatā uzzināsi par:
✅ dažādajām ceļošanas iespējām un veidiem cauri gadsimtiem līdz pat mūsdienām;
✅ četriem Latvijas tūrisma nozares vēstures periodiem;
✅ pieciem Latvijas kultūrvēsturiskajiem novadiem un tūrisma nozares klātbūtni to vēsturiskajā attīstībā;
✅ mērķiem un izaicinājumiem Latvijas tūrisma nozares turpmākajā attīstībā – kā sadzīvot ar “jauno normālo”, apgūt jaunas iespējas un turpināt virzīties uz priekšu.
Warning: Undefined array key "pages" in /home2/travelzemgale/public_html/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181