Atpūtas komplekss “Rožmalas”***

Viesnīca ***

Atrodas atpūtas kompleksa otrajā stāvā. 13 labiekārtoti numuriņi Kungu mājā 26 personām, ar papildus gultām līdz 50 personām. 2 divvietīgi labiekārtoti numuri un 2 ekonomiskās klases istabas Zeļļu mājā, kopā 10 personām.

CENAS

Pieejama bērnu gultiņa līdz 3 gadiem, bērnu pārtinamais galdiņš, bērnu krēsliņš. Viesnīca piedāvā pirti ar SPA kompleksu un sporta laukumus aktīvai atpūtai. Viesnīcā nav atļauts smēķēt.

 

Atmosfēra

Gaiša un plaša restorāna ēdamzāle ar ļoti lieliem logiem un bagātīgu dabīgo apgaismojumu. Koka mēbeles, lins un apdares elementi zonējumā rada siltuma un mājīguma sajūtu. Labā līdzsvarā stilīgums un lauku vienkāršība.

 

Virtuve

Restorāns piedāvā internacionālu virtuvi ar gardiem un veselīgiem ēdieniem, plašu dzērienu karti  un izcilu itāļu “Segafredo” kafiju, kā arī pašu ceptus cepumus, trifeles, kūkas  un maizīti ar sēkliņām pie pusdienām vai vakariņām.

 

Sasniegumi, atzinības

“Rožmalas” regulāri iesaistās akcijā “Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa”, piedāvājot latviešu nacionālos ēdienus uz Latvijas valsts svētkiem,  bet februārī iepazīstinot ar lietuviešu un igauņu nacionālo virtuvi.

 

Papildus piedāvājumi

Uzņem tūristu grupas līdz 80 personām. Organizē tematiskos pasākumus, izstādes, bērnu rītus, vēlās brokastis, dārza svētkus, kuros tiek piedāvāti interesanti ēdieni, dzērieni un konditorejas izstrādājumi. Īpaši padomāts par mazajiem apmeklētājiem, kuriem ir izstrādāta bērnu ēdienkarte  un iekārtota plaša rotaļu istaba un rotaļu laukums blakus Ribbes dzirnavām. Jaunākais piedāvājums viesu izklaidei – disku golfs gan bērniem, gan pieaugušajiem.

 

Spēle pēc iepriekšēja pieteikuma ir pieejama jebkurā nedēļas dienā!

Cenas:
5.00 Eur/ pieaugušajiem
3.00 Eur/ studentiem
2.50 Eur/ bērniem
Īpašs piedāvājums ģimenēm ar bērniem: 5.00 eur pieaugušajam, maksā tikai vecāki, bērni spēlē bez maksas!
Pieteikšanās pa tālruni +371 26564580 vai e-pastā info@rozmalas.lv

Adrese: Nameju iela 2, Ceraukste, Bauskas nov., LV-3901
Tālrunis +371 26 564 580, e-pasts: info@rozmalas.lv
www.rozmalas.lv