ATKLĀJ ĢEOVIETAS ZEMGALĒ un ZIEMEĻLIETUVĀ

ATKLĀJ ĢEOVIETAS ZEMGALĒ un ZIEMEĻLIETUVĀ

Ģeoloģiskie un ģeomorfoloģiskie tūrisma objekti

Ir izstrādāts tūrisma maršruts un brošūra “Atklāj ģeovietas Zemgalē un Ziemeļlietuvā! Ģeoloģiskie un ģeomorfoloģiskie tūrisma objekti.”, kur ietverti 120 dabas objekti, sākot no izteiksmīgajām Skaistkalnes karsta kritenēm Bauskas novadā un teiksmainās Staburaga klints Aizkraukles novadā līdz pat Lietuvas garākajam un iespaidīgākajam Žagares oss un daudzajām alām un karsta kritenēm pie Biržiem.

Gluži vienalga, vai esat „dabas bērni”, kas ar to uzauguši, bērnībā skraidot pa tuvējām pļavām, brīvi domājošie, kas labprāt iepazīst ko jaunu, paplašina savu horizontu un brīvdienās gluži vienkārši grib izbraukt no pilsētas, vai piedzīvojumu meklētāji, kas apzināti vēlas sevi izaicināt, – daba spēs piedāvāt atbilstošu izklaidi katram no jums!

Galvenais ir atcerēties – ar dabu jāprot sadzīvot un arī tai ir savi likumi. Tāpēc, lai kādu scenāriju esat iecerējuši savai atpūtai, pirms došanās tajā vēlams ne tikai izvēlēties apskates objektus un maršrutus, bet arī iepazīties ar konkrētās vietas apstākļiem, bīstamību, uzvedības noteikumiem un ņemt vērā brīdinājumus.

Brošūru digitālās versijas iespējams lejupielādēt:

 × How can I help you?