ANDAS BUŠKEVICAS GLEZNU IZSTĀDE “ZIEDA PIESKĀRIENS”

ANDAS BUŠKEVICAS GLEZNU IZSTĀDE “ZIEDA PIESKĀRIENS”

Vecpilsētas svētku ietvaros 11.septembrī Jelgavas valstspilsētas jaunajā tūrisma objektā Vecpilsētas 14 mājā apskatāma Andas Buškevicas gleznu izstāde “Zieda pieskāriens”.

Vecpilsētas svētku dienā, 11.septembrī, izstādes “Zieda pieskāriens” apmeklējums no pulksten 10:00 līdz 22:00 būs bez maksas.
Savukārt no 12. līdz 30.septembrim izstāde būs apskatāma par maksu ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no pulksten 10 līdz 18. Iegādājoties ieejas biļeti Vecpilsētas 14 mājā, cena pieaugušajiem 2 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem – 1 eiro, ģimenes biļete – 4 eiro, būs iespēja ne tikai apmeklēt izstādi, bet arī Vecpilsētas 14 mājas atjaunotās telpas un uzzināt vairāk par tās restaurācijas procesu.

Mākslinieces Andas Buškevicas uzmanību glezniecībā allaž ir piesaistījis skaistā un harmoniskā attēlojums. Viņas darbu raksturīga iezīme ir spēja izprast, baudīt un priecāties par jebkurām radošajām izpausmēm. Dabas norišu, ziedu skaistuma vērošana māksliniecei kalpo kā iedvesma jaunām, radošām idejām.
Izstāde “Zieda pieskāriens” rudenīgajā septembrī ļaus atgriezties siltajā vasarā, izjust ziedu krāsu bagātību un aplūkot ziedu motīvu dažādību. Izstādē skatāmās gleznas caurstrāvo sievišķība, vieglums un dzīvesprieks.

Vairāk informācijas par izstādi pa tālruni 63005407 un 25746417.
Apmeklējot izstādi, aicinām būt atbildīgiem, lietot mutes un deguna aizsegus, kā arī ievērot valstī pieņemtos distancēšanās noteikumus.

Informāciju sagatavoja
Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde
“Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”