Aizkraukles un Jēkabpils novadus apmeklē Latvijas tūroperatori

Aizkraukles un Jēkabpils novadus apmeklē Latvijas tūroperatori

Šonedēļ Tūrisma departamenta komanda un Latvijas tūroperatori devās iepazīšanās vizītē uz Zemgali – Aizkraukles un Jēkabpils novadu.
Diena sākās ar gardām brokastīm Paipalu ferma RĪTA PUTNI, iepazīstot jauno tikšanās telpu “Cornelius” un unikālo “Olalā!” un “Bučers” produkciju. Tūroperatori apmeklēja arī Liepkalnu maiznīcu, kur iegādājās spēcinošu maizi.
 
Tālāk maršruts veda uz Jēkabpili, kur tūrisma firmu pārstāvji iepazinās ar Krustpils pils / Krustpils Castle piedāvājumu, mākslas galeriju “Manss”, Svētā Gara pareizticīgo baznīcu un vīriešu klosteri, kā arī Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļu “Sēļu sēta”. Muzeja brīvdabas nodaļā Jēkabpils novada mājražotāji un uzņēmēji – saimniecība “Sīmaņi”, kafeja “Alīda”, Sēlijas alus un brīvdienu māja “Spilves” bija sarūpējuši viesiem gardu cienastu. Piemiņas veltes ciemiņiem no Jēkabpils sagādāja kafejnīca “Gaļas nams”, kaltētu garšaugu maisiņu ražotāji “Iedillo”, dabīgās kosmētikas ražotājs “Unikum” un Jēkabpils novada TIC.
Atgriežoties Aizaukles novadā, aizraujošā ekskursijā tika iepazīts Likteņdārzs un pērn atklātais Saieta nams. Tālāk tika apmeklēts Aizkraukles novada un Kokneses tūrisma informācijas centrs (Visit Koknese) un gūts neliels ieskats plašajā piedāvājumā tūristu grupām. Neiztikt arī bez radošās darbošanās – ikvienam bija iespēja izgatavot savu piekariņu ādas dizaina centrā Dunense.
Iespaidiem bagātā diena tika noslēgta ar saldu piedzīvojumu – gotiņu tīšanas meistarklasi Skrīveru Radosas Darbnicas | Skrīveru Saldumi
 
Latvijas tūroperatoru reģionālā vizīti organizēja LIAA Tūrisma departaments sadarbībā ar Zemgales tūrisma asociācija , Visit Aizkraukles novads un Tūrisms Jēkabpils novadāWarning: Undefined array key "pages" in /home2/travelzemgale/public_html/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181