“Viesu Līči”

Ģimenes uzņēmums, kurš piedāvā restorānu ar konditoreju “Zemnieka Cienasts”, viesnīcu “Hotel Senlīči”, atrakciju parku “Līču Ganības” ģimenēm ar bērniem vecumā no 2 līdz 12 gadiem, kamīnzāli ar pirtiņu “Veclīču Pirts”, piknika vietu ģimenes svinībām, telpas konferencēm, sanāksmēm līdz 35. personām, treileru novietni ar elektrības pieslēgumu, telšu vietas, ekskursijas ar kuģīti “Frīda” vai motociklu “Jawa”ar blakusvāģi.

Bērnu atrakcijas “Līču ganības” piedāvā 6 veidu šupoles, 4 veidu karuseļus, pļavas un bruģa vilcieniņus, velolaiviņas un velohopteri, piepūšamo lecamspilvenu, pedāļu triciklu, kvadriciklu, troses 70 m nobraucienu, bobrodeli, pedāļu drezīni, trako ratu un dažas eletriskos rīkus. Viss komplekss novietots kopta zālājā kurā viesi – bērni un viņus pavadošie vecāki aicināti skraidīt ar basām kājām. No 2017.gada pavasara pirmsskolas bērniem ierīkots Paviljons ar 21 ierīci izpriecām zem jumta lietus gadījumā. Ganībās biļetes pērk bērniem, bet vecāki viņus pavada bez maksas, izņemot gadījumus, ja kādam no viņiem rodas liela vēlēšanās izmēģināt rīku pašam.
Esam atvērti no maija (brīvdienās); vasarā ik dienu no 11.00-20.00 un septembrī (brīvdienās).

Teritorijā atrodas kafejnīca “Zemnieka Cienasts” cienā ik dienas no 8.00- 20.00. Viesnīca “Senlīči”, kuģitis tuvējā Lielupē un Vircavā. Piedāvā aprīkotas pikniku vietas ar jumtu ģimeņu svētkiem. No 2018.gada pavasara pasākumus varēs organizēt jaunajā brīvdabas estrādē ar deju laukumu arī zem jumta.

Adrese: “Līči” p.n. “Staļģene”, Jelgavas novads
Tālr.: +37163058443, +37120455402, +37129204514
E-pasts: lici@lici.lv
Mājaslapa: www.lici.lv


Rezervē: "VIESU LĪČI"
Lūdzu norādiet: vēlamo datumu, cilvēku skaitu, citu svarīgu informāciju, lai veiktu rezervāciju!