Atpūtas komplekss “Miķelis”

Atpūtas komplekss Miķelis

Atpūtas Komplekss “Miķelis” piedāvā plašas atpūtas iespējas gan lieliem, gan maziem.

Šeit var aplūkot bagātīgu privāto, seno un ekskluzīvo spēkratu kolekciju, autentisku 19./20.gs. mijas Zemnieku lauku sētu.

Iespējams nakšņot jaunā, modernā 3 zvaigžņu Superior viesnīcā (18 gaiši, komfortabli, mūsdienīgi apartamenti), kā arī iespējams baudīt gardu maltīti restorānā.

Baltajā zālē piedāvājam rīkot svinības, seminārus un prezentācijas 60-80 personām.

Skaista vieta laulību ceremonijām un kāzu svinībām. Vasaras sezonā piedāvājumā ietilpst arī Dzirnavu ēka, kas paredzēta svinībām 50-80 personām, Vasaras telts viesībām līdz 40 personām, kā arī liela, skaista Ugunskura vieta ar gleznainu dabas skatu.

Ērts un omulīgs pirts namiņš “Mūsas” upes krastā ar skaistu koka terasīti patīkamiem mirkļiem ģimenes, draugu lokā, baudot pikniku. Izkopta peldvieta, laivu noma. Dabas draugiem iespējamas telts vietas.

Bērniem (bezmaksas) un pieaugušajiem iespējama velosipēdu noma, kā arī pieejams plašs, moderns bērnu rotaļu laukums. Esam draudzīgi dzīvniekiem.

Adrese: “Miķelis”, Bauskas novads, gailīšu pagasts, LV-3931

Nokļūšana: Uz Miķeli ērti var atbraukt pa labu asfaltētu ceļu no Bauskas puses, virzoties uz Uzvaru, Gailīšu pagastu (~15-20min)

Uzmanību! Tie kas brauc no Paņevežas puses pie Pasvāles (LT), tiek virzīti caur zemes ceļiem, kas ir īsāk (km), taču ilgāk un neērtāk.

Asfaltēts ceļš ved Paņeveža-Grenctāle-Bauska-Uzvara.

E-pasts: info@mikelis.lv

Tālruņa nr.: +371 26443496

Mājaslapa: www.mikelis.lv